AKCJA CHARYTATYWNA "DZIELMY SIĘ MIŁOŚCIĄ" - PODZIĘKOWANIE
Serdecznie dziękujemy za Państwa zaangażowanie w akcję charytatywną "Dzielmy się miłością" skierowaną do uczniów Szkoły Podstawowej nr 90 zorganizowanej w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku (oddziały chemioterapii i hematologii dziecięcej) ...
czytaj dalej: AKCJA CHARYTATYWNA "DZIELMY SIĘ MIŁOŚCIĄ" - PODZIĘKOWANIE

