Przejdź do treści Przejdź do menu

Logo szkoły

Galeria

Zajęcia rytmiczne w "Żabkach"

18.10.2020 Galeria
czytaj dalej

Wyniki konkursu "Tort dla Jana Pawła II"

18.10.2020 Galeria

16 października 2020 roku został rozstrzygnięty konkurs "Tort dla Jana Pawła II". Wszystkim rodzinom biorącym udział w konkursie dziękujemy i gratulujemy wspaniałych wypieków. 

czytaj dalej

Kolory jesieni w Zajączkach

18.10.2020 Galeria

Za oknem jesień, więc i w naszej grupie dominuje tematyka związana z tą porą roku. W tym tygodniu poznawaliśmy bliżej dary jesieni, ćwiczyliśmy liczenie, a w piątek poznawaliśmy, z jakich kolorów można otrzymać barwy: zieloną i pomarańczową. 

czytaj dalej

Zajęcia edukacyjne w Biedronkach

18.10.2020 Galeria

W tamtym tygodniu Biedroneczki zajmowały się tematyką zdrowia i prawidłowego żywienia człowieka. Dzieci przypominały sobie czyj jest Piramida Zdrowego Żywienia. 

czytaj dalej

Zajęcia edukacyjne w "Zajączkach"

15.10.2020 Galeria

W minionym tygodniu Zajączki uczyły sie rozpoznawać dary jesieni swoimi zmysłami. Dowiedziały się, że lekarz, który leczy dzieci to pediatra. Miały okazję zobaczyć prawdziwy stetoskop, a także kazdy mógł posłuchać bicia swojego serduszka. 

czytaj dalej

Kolorowe eksperymenty w "Pszczółkach"

13.10.2020 Galeria

Kolorowe eksperymenty okazały się ciekawą zabawą dla naszych przedszkolaków. Dzieci z zaangażowaniem brały udział w doświadczeniach. 

czytaj dalej

Czytanie książeczek i popołudniowe zabawy w "Zajączkach"

13.10.2020 Galeria

Kiedy pogoda nie dopisuje wesoło spędzamy czas w naszej sali. Uczymy się współdziałania, wymieniania zabawkami oraz porządkowania rzeczy po skończonej zabawie.

czytaj dalej

Zajęcia plastyczne w "Motylkach"

07.10.2020 Galeria

Jesień to wspaniała i kolorowa pora roku. Podczas zajęć nie może zabraknąć barwnych prac plastycznych, które rozwijają rączki dzieci. Motylki uczą się m.in. wycinać nożyczkami, wydzierać papier i wyklejać plasteliną.

czytaj dalej

Powitanie jesieni w Biedronkach i Żabkach

03.10.2020 Galeria
Do naszych drzwi zapukała Pani Jesień. Lato się skończyło, dni są coraz krótsze, wieczory i ranki chłodniejsze, w sali pachnie suchymi liśćmi.
czytaj dalej

DZIEŃ CHŁOPAKA - FOTOGALERIA // WSZYSTKIE GRUPY

03.10.2020 Galeria

30 września świętowaliśmy Dzień Chłopaka. Nasi chłopcy są super i zabawy z nimi były świetnym spędzaniem czasu. W nagrodę, że są dobrymi kolegami dostali od dziewczynek upominki.

czytaj dalej

Wspólna praca plastyczna Zajączków

03.10.2020 Galeria

W ostatnich tygodniu września Zajączki wykonały swoją pierwszą wspólną pracę plastyczną pt. Jesienna jabłoń.

czytaj dalej

Biedronki uczą się o zdrowiu i środowisku

30.09.2020 Galeria

Podczas zajęć edukacyjnych dzieci z grupy "Biedronki" utrwaliły nazwy części ciała człowieka i zapoznały się z najważniejszymi organami zewnętrznymi. 

czytaj dalej
back to top